Kaunas CITY...
Kaunas city skaidres
...naujas modernus viešbutis...
Kaunas city skaidres
...pačioje miesto širdyje...
Kaunas city skaidres
...pagrindinėje miesto alėjoje...
Kaunas city skaidres
...jaukūs ir erdvūs kambariai...
Kaunas city skaidres
...ieškantiems ramaus poilsio patogiausioje vietoje...
Kaunas city skaidres
...už prieinamą kainą...
Kaunas city skaidres
...Jūsų patogumui kavinė-baras...
Kaunas city skaidres
...ir prekybos centras viešbutyje

Naudinga informacija turistams

Nepalikite savo mašinos neuždarę langų arba neužrakinę durų, net jei ketinate netrukus grįžti. Nepalikite automobilyje vertingų daiktų, dokumentų ir pinigų. Įjunkite automobilio apsaugos sistemą. Patariame savo automobilį palikti saugojamoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Neužsimirškite Kauno gatvėse: vairuotojai mėgsta vienas kitą aplenkti ir visada skubėti. Dviratininkai taip pat turi būti atsargūs: nors Kaune važiuojančiųjų dviračiais daugėja, vairuotojai prie to dar nėra pripratę.

Taksi išsikvieskite telefonu: tuomet už paslaugas mokėsite gerokai mažiau. Įsėdus į gatvėje sustabdytą arba prie oro uosto ir stočių stovintį taksi, mokestis yra didesnis. Kiekviename taksi automobilyje yra skaitiklis, parodantis, kiek klientas turi mokėti.

Labai vertingus daiktus, pinigus ir dokumentus palikite viešbučio arba banko seife. Savo kelioninius krepšius galite patikėti atsakingam viešbučio personalui arba stoties saugyklai.

Išeidami iš viešbučio uždarykite visus langus ir užrakinkite duris. Kambario raktą palikite viešbučio priimamajame. Įsiminkite arba užsirašykite viešbučio pavadinimą ir adresą.

Sugedus kelyje automobiliui, kreipkitės šiais telefonais: 8 80000000 (nemokamas numeris, skambinant paprastuoju telefonu) arba 118 (galima skambinti paprastu ir mobiliuoju telefonu, numerį rinkti be kodo).

Prireikus medicinos pagalbos, įvykus gaisrui bei policijai skambinkite telefonu 112 (galima skambinti paprastu ir mobiliuoju telefonu, numerį rinkti be kodo).

Kauno autobusų stoties informacija                  +370 37 409 060,  +370 37 409 061;

Kauno geležinkelio stoties informacija             +370 37 221 093,  +370 37 372 260;

Kauno oro uosto informacija                               +370 37 399 307; 

Viešbutis "Kaunas City" - mums rūpi Jūsų saugumas !